ObchodProduktyVintage – 4 šálky
vintage
141864073513-10-3169906vintage-grigiavintage-ramevintage-programmabile_1

Vintage – 4 šálky

Item #-
Elektrický moka kávovar značky G.A.T.  je perfektným pomocníkom na prípravu kávy aj na miestach, kde klasický moka kávovar nepoužijete. Stačí zásuvka a 220 V. Svoje prednosti však ukáže aj v pohodlí domova, keď potrebujete napríklad predĺžiť dobu pokiaľ sa káva udrží horúca. S jednoduchým časovačom nie je problém ohrievať kávu ešte 20 minút. Výhodou je automatické naprogramovanie prípravy kávy v čase aký si zvolíte. Tento režim sa dá vymeniť aj za klasický manuálny a pripravíte si tak kávu ihneď.
Clear selection
Viac o moka kávovare

Každý kávovar značky G.A.T. obsahuje popis množstva šálok káv, ktoré v ňom možno pripraviť. Veľkosť jednej porcie kávy je cca 0,5 dcl. Pri väčších množstvách kávy v jednej šálke je nutné zvoliť väčší kávovar s vyšším obsahom vody aj kávy. Ak by sitko nebolo pri väčšom objeme kávovaru plné, kávovar nepracuje správne a takto pripravená káva nemá požadovanú kvalitu.

Údržba: Po odpojení zo zdroja elektrickej energie a vyprázdnení nádobky s kávou všetky časti konvičky po rozšroubovaní umyte horúcou vodou. Základňu môžete utrieť navlhčenou handrou. Nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky, mohli by poškodiť hliníkový povrch.

Nie je na sklade