ObchodProduktyGatpuccino – 4 šálky
gatpuccino
1how-tobevandetechnical-data

Gatpuccino – 4 šálky

Umenie prípravy espressa aj cappuccina v jednom sete s názvom Gatpuccino. Ohromujúca konvička v červenej farbe s retro vzhľaom. Pripravíte v nej nielen klasické espresso, ale aj cappuccino, late macchiato, čokoládu v duchu tradičného umenia, ktoré ponúka G.A.T. – taliansky výrobca moka kávovarov so štýlom. Kávovar je vyrobený z farebného hliníka, nehrdzavejúcej ocele a silikónu. Kávovar má navyše bezpečnostný pretlakový ventil. Ergonomická rúčka a gombík vyrobený z tepluodolného plastu zaručujú pohodlné použitie. Všetko čo potrebujete pre prípravu kávy, ktorá sa ani rokmi nezmenila, to je Gatpuccino.  
121,40 
Viac o moka kávovare

Každý kávovar značky G.A.T. obsahuje popis množstva šálok káv, ktoré v ňom možno pripraviť. Veľkosť jednej porcie kávy je cca 0,5 dcl. Pri väčších množstvách kávy v jednej šálke je nutné zvoliť väčší kávovar s vyšším obsahom vody aj kávy. Ak by sitko nebolo pri väčšom objeme kávovaru plné, kávovar nepracuje správne a takto pripravená káva nemá požadovanú kvalitu.

Údržba: Po odpojení zo zdroja elektrickej energie a vyprázdnení nádobky s kávou všetky časti konvičky po rozšroubovaní umyte horúcou vodou. Základňu môžete utrieť navlhčenou handrou. Nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky, mohli by poškodiť hliníkový povrch.

Nie je na sklade