ObchodProduktyMoka kávovaryklasickéLady Oro color – 6 šálok
lady-oro-color-2
lady-oro-particolari_2lady-oro-color_5lady-oro-color-verdelady-oro-color-scatola_1lady-oro-color-giallalady-oro-color-azzurraaroma-vip-particolari_2

Lady Oro color – 6 šálok

Item #-
Celá kolekcia Lady Oro color sa vyznačuje farebnou pestrosťou. Spodný diel a rúčka sú v sýtych farbách, čo z tohto kávovaru robí elegantný a nadčasový kúsok do vašej domácnosti. Spája kvalitnú technológiu G.A.T. s moderným talianskym dizajnom, ktorý určite nesmie chýbať u vás doma. V kávovare pripravíte 6 šálok lahodnej kávy.
Clear selection
Viac o moka kávovare

Každý kávovar značky G.A.T. obsahuje popis množstva šálok káv, ktoré v ňom možno pripraviť. Veľkosť jednej porcie kávy je cca 0,5 dcl. Pri väčších množstvách kávy v jednej šálke je nutné zvoliť väčší kávovar s vyšším obsahom vody aj kávy. Ak by sitko nebolo pri väčšom objeme kávovaru plné, kávovar nepracuje správne a takto pripravená káva nemá požadovanú kvalitu.

Údržba: Po vyprázdnení nádobky s kávou všetky časti konvičky rozšroubujte a umyte horúcou vodou. Základňu môžete utrieť navlhčenou handrou. Nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky, mohli by poškodiť hliníkový povrch.

In Stock